https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/408/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Konyha-es-kert~1000013/2-db-szakacskonyv-Turos-Lukacsne-Turos-neni-sutemenyes-konyve-Bp-1962-Minerva-KiadC3~II2524101
2524101
17055
408
Books: Gastronomy and Gardening
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
LeÃrás:
2 db szakácskönyv: Turós Lukácsné: Turós néni süteményes könyve. Bp., 1962, Minerva. Kiadói papÃrkötés,piszkos + Villamos szakácskönyv. A polgári konyha étel leÃrásainak kisebb gyűjteménye. Bp., é.n. Magyar Villamos Művek Orsz. szövetsége. Kiadói félvászon kötésben
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: tánczos_gábor