Dercsényi Balázs-Foltin Brunó-G.Györffy Katalin-Hegyi Gábor-Winkler Gá... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/408/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Epiteszet-muveszet~1000012/Dercsenyi-Balazs-Foltin-Bruno-GGyorffy-Katalin-Hegyi-Gabor-Winkler-Gabor-Zaszkaliczky-Zsuzsa~II2523337
2523337
16703
408
Books: Architecture, Art
Kikiáltási ár:
1 800 Ft 4,86 EUR , 5,29 USD
Leírás: Dercsényi Balázs-Foltin Brunó-G.Györffy Katalin-Hegyi Gábor-Winkler Gábor-Zászkaliczky Zsuzsanna: Evangélikus templomok Magyarországon. Bp.,1992, Hegyi&Társa. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
: tánczos_gábor