Kalla Éva: Az álomadás. hn., 2008, L'Harmattan. Szentandrássy István karaktervázlataival illusztrált. Első lapja sérült. Kiadói kartonált papírkötés, jó áallpotban.
Bodnár Éva: Markó. Id. Markó Károly (1791-1860). Bp., 1980, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói egészvászon kötés illusztrált papír védőborítóval. A papírborító egy helyen szakadt de egyébként jó állapotban.
A hetvenötéves Magyar Állami Operaház 1884-1959. Bp., 1959, saját kiadás. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötésben. Kissé foltos borítóval, de egyébként jó állapotban.
Művészet Magyarországon. 1830-1870. I-II. köt. Katalógus. Szerk.: Szabó Júlia-Széphelyi F. György. Bp.,1981., MTA Művészettörténeti Kutató Csoport, 163; (165-) 580 p. +124 (fekete-fehér) t. Kiadói papírkötés, kopásnyomokkal.