https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 174

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Modern olasz szobrászat. Szerk.: Néray Katalin. Bp., 1971, Műcsarnok. Fekete-fehér fotókkal, reprodukciókkal. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel, modern professzionális átlátszó védőfóliában.
16721.

Modern olasz szobrászat. Szerk.: Néray Katalin. Bp., 1971, Műcsarnok. Fekete-fehér fotókkal, reprodukciókkal. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel, modern professzionális átlátszó védőfóliában.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Genthon, István: Rippl-Rónai. Die ungarische Nabi. Bp., 1958, Corvina. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kopott papír védőborítóban, modern professzionális átlátszó védőfóliában.
16722.

Genthon, István: Rippl-Rónai. Die ungarische "Nabi." Bp., 1958, Corvina. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kopott papír védőborítóban, modern professzionális átlátszó védőfóliában.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
0
Macskássy Izolda: Szerelmetes szeretettel. Karácsonyi album. Bp., 2003, Bookmaker. Számozás nélküli példány. Macskássy Izolda műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói zsinóros bársonykötés, kissé hullámos lapokkal.
16723.

Macskássy Izolda: Szerelmetes szeretettel. Karácsonyi album. Bp., 2003, Bookmaker. Számozás nélküli példány. Macskássy Izolda műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói zsinóros bársonykötés, kissé hullámos lapokkal.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,51
EUR
,
14,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Budapest múzeumai. Hét múzeum mesterművei. Szerk.: Korek József. Bp., 1969, Corvina. Harmadik, módosított kiadás. Egészvászon-kötésben, kissé szakadt papír védőborítóval, jó állapotban.
16724.

Budapest múzeumai. Hét múzeum mesterművei. Szerk.: Korek József. Bp., 1969, Corvina. Harmadik, módosított kiadás. Egészvászon-kötésben, kissé szakadt papír védőborítóval, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
0
Niilo Valonen: A finnugor népek népművészete. Helsinki., 1978, Otava és Corvina. Ford.: Lehtinen Ildikó. Rácz István fotóival illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, szép állapotban. Kiadói kopottas papír védőborító.
16725.

Niilo Valonen: A finnugor népek népművészete. Helsinki., 1978, Otava és Corvina. Ford.: Lehtinen Ildikó. Rácz István fotóival illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, szép állapotban. Kiadói kopottas papír védőborító.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
0
Szvoboda D. Gabriella: Barabás Miklós 1810-1898. Bp., 1983, Képzőművészeti. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16726.

Szvoboda D. Gabriella: Barabás Miklós 1810-1898. Bp., 1983, Képzőművészeti. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
0
Erdélyi református templomok és tornyok. Tranysylvánia Képeskönyvek. Bp., 1989, Polygon. Kiadói kartonált papírkötésben, kissé koszos bortóval, de belül jó állapotban. Reprint.
16727.

Erdélyi református templomok és tornyok. Tranysylvánia Képeskönyvek. Bp., 1989, Polygon. Kiadói kartonált papírkötésben, kissé koszos bortóval, de belül jó állapotban. Reprint.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
0
Petrovics Elek: Magyar Mesterművek. Bp., 1936, Pesti Napló. Rengeteg (főleg fekete-fehér) képpel illusztrált. Kiadói kopott és foltos egészvászon-kötésben, sérült gerinccel.
16728.

Petrovics Elek: Magyar Mesterművek. Bp., 1936, Pesti Napló. Rengeteg (főleg fekete-fehér) képpel illusztrált. Kiadói kopott és foltos egészvászon-kötésben, sérült gerinccel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
A Művészet Kiskönyvtára sorozat 13 kötete Ferenczy Béni, Szervátiusz Jenő, Vedres, Szöllősi, Martyn, Szinyey. Goldman, Borsos, Vida, Beck, Csorba, Lőcsei, Izsó
16729.

A Művészet Kiskönyvtára sorozat 13 kötete Ferenczy Béni, Szervátiusz Jenő, Vedres, Szöllősi, Martyn, Szinyey. Goldman, Borsos, Vida, Beck, Csorba, Lőcsei, Izsó

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,51
EUR
,
14,71
USD
Ajánlatok száma:
0
2 db szabás varrás könyv: Burda - nagy kézimunka könyv; Szabás-varrás Burda módra + 2 db Burda újság
16730.

2 db szabás varrás könyv: Burda - nagy kézimunka könyv; Szabás-varrás Burda módra + 2 db Burda újság

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
0
Murádin Jenő: Nagybánya. A festőtelep művészei. - Lexikon. Bp., é.n. 117p. Kiadói papírkötésben
16731.

Murádin Jenő: Nagybánya. A festőtelep művészei. - Lexikon. Bp., é.n. 117p. Kiadói papírkötésben

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
9
Szíj Rezső: Mai magyar művészet: Szinte Gábor. Szinte Gábor és a szerző által dedikált példány. Bp., 1980. Képzőművészeti Alap. Kiadói papírkötésben
16732.

Szíj Rezső: Mai magyar művészet: Szinte Gábor. Szinte Gábor és a szerző által dedikált példány. Bp., 1980. Képzőművészeti Alap. Kiadói papírkötésben

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz