Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 286

17394.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
17395.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Móricz Zsigmond: Magyarok. Elbeszélések. Bp., é.n. Légrády. 166+2 p. negyedik kiadás. Kiadói, illusztrált papírkötésben
17396.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Karinthy Frigyes: Tanúr úr kérem. Képek a középiskolából. Vértes Marcell rajzaival. Bp.,(1937),Athenaeum, 151+1 p. Kiadói papírkötés, foltos, sérült borítóval, javított gerinccel, a hátoldalon ceruzás jegyzettel.
17397.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Rejtő Jenő (G. Lavery): Tigrisvér. Sajtó alá rendezte: Révai Gyula. Bécs, [1968], Novák G.m.b.H., 144 p. Emigráns kiadás. A borítón Volenszky Tibor grafikájával. Kiadói papírkötés, kissé sérült, kopott borítóval.
17398.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Rejtő Jenő (P. Howard): Az ellopott század. Kisregény IV. Sajtó alá rendezte: Révai Gyula. Bécs, [1968], Novák G.m.b.H., 220 p. Emigráns kiadás. A borítón Volenszky Tibor grafikájával. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval.
17399.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41
(Rejtő Jenő) P. Howard: Legény a talpán. Vasárnapi Regények 5. Bp., [1957], Budapesti Lapnyomda, 63+1 p. Kiadói tűzött papírkötés, sérült, kissé hiányos borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
17400.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Jean de La Fontaine: A szerelmes kurtizán. Válogatott széphistóriák. Ford.: Babits Mihály, Jékely Zoltán, Rónay György. Bp., 1963, Magyar Helikon. Győry Miklós rajzaival illusztrálva. Kiadói aranyozott egészbőr-kötés, műanyag védőborítóban, tulajdonosi névbejegyzésekkel. Megjelent 1400 számozott példányban, ebből az 1061. számú példány.
17401.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Jubileum a nemes jászság, és kunság örvendetes esztendeje... Bp., 1995, A Jászságért Alapítvány. Kiadói tűzött papírkötés, jó állapotban. A Jászberényi Nagyboldogasszony Római Katolikus Főplébánia könyvtárában őrzött eredeti példányról készült facsimile kiadás.
17402.

Jubileum a' nemes jászság, és kunság örvendetes esztendeje... Bp., 1995, "A Jászságért" Alapítvány. Kiadói tűzött papírkötés, jó állapotban. A Jászberényi Nagyboldogasszony Római Katolikus Főplébánia könyvtárában őrzött eredeti példányról készült facsimile kiadás.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
[Gvadányi József]: Pöstényi förödés a mellyet egy magyar lovas ezredbül való százados az ottan történt mulatságos dolgokkal élő magyar nyelven versekbe foglalt 1787. esztendőbe, Rák havának 12. napján. Bp., 1921., Rózsavölgyi, 45+II+2 p. Az első kiadás (Csöbörcsök, 1787) alapján készült facsimile kiadás 1500 példányban. Kiadói papírkötés, sérült borítóval és gerinccel, az elülső borító lejár.
17403.

[Gvadányi József]: Pöstényi förödés a' mellyet egy magyar lovas ezredbül való százados az ottan történt mulatságos dolgokkal élő magyar nyelven versekbe foglalt 1787. esztendőbe, Rák havának 12. napján. Bp., 1921., Rózsavölgyi, 45+II+2 p. Az első kiadás (Csöbörcsök, 1787) alapján készült facsimile kiadás 1500 példányban. Kiadói papírkötés, sérült borítóval és gerinccel, az elülső borító lejár.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Kabdebó Lóránt: Az újhold költői. Hat tanulmány. Békéscsaba, 1988, Megyei Könyvtár. Megjelent 250 példányban, a szerző által aláírt, számozott (116./250) példány!
17404.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
17405.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft