cca 1890-1900 Hamburg, leporelló 12 db keményhátú, fekete-fehér fotóval, Max Priester Photograph., díszes egészvászon-kötésben, hiánytalan, jó állapotban, 16,5x10,5 cm
cca 1890 Sächschisch-Böhmische Scweiz. 12 keményhátú fotót tartalmazó leporelló aranyozott egészvászon kötésben / leporello with 12 photos in linen binding
cca 1928-1935 Vederi din Cluj / Kolozsvár látképei. 12 db fekete-fehér fotó, fűzött, harántalakú albumban. Cluj, Bernát Deposti de Hartie si Tipografie. Kissé sérült, kopott borítóval, 22,5x15,5 cm.