Alexandre Calame (1810-1864): L'Etude du paysage, 1850-60 körül. Litog... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/408/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Metszetek~4/Alexandre-Calame-1810-1864-LEtude-du-paysage-1850-60-korul-Litografia-papir-jelzett-a-li~II2527351
2527351
10806
408
Engravings
Kikiáltási ár:
1 800 Ft 4,86 EUR , 5,29 USD
Leírás: Alexandre Calame (1810-1864): L'Etude du paysage, 1850-60 körül. Litográfia, papír, jelzett a litográfián, foltos, 31×21 cm
: pelikán_kristóf