Gerzson Pál (1931-2008): Csendélet. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/408/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~1/Gerzson-Pal-1931-2008-Csendelet-Olaj-farost-jelzett-hatoldalan-Kepcsarnok-Vallalat-cim~II2479669
2479669
10119
408
70000
Kikiáltási ár:
70 000 Ft 189,19 EUR , 205,88 USD
Leírás: Gerzson Pál (1931-2008): Csendélet. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével, 60×80 cm. Üvegezett keretben.
: pelikán_kristóf
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: