Emőd Aurél (1897-1958): Olasz tengerpart. Akvarell, , papír, jelzés né... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/408/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~1/Emod-Aurel-1897-1958-Olasz-tengerpart-Akvarell-papir-jelzes-nelkul-Uvegezett-seru~II2474755
2474755
10097
408
120000
Kikiáltási ár:
120 000 Ft 324,32 EUR , 352,94 USD
Leírás: Emőd Aurél (1897-1958): Olasz tengerpart. Akvarell, , papír, jelzés nélkül. Üvegezett, sérült fa keretben, 27×36 cm
: pelikán_kristóf
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: