Ék Sándor (1902-1975): Balett. Színes litográfia, papír, jelzett. Üveg... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/408/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~1/Ek-Sandor-1902-1975-Balett-Szines-litografia-papir-jelzett-Uvegezett-kisse-kopott-fa-~II2523046
2523046
10093
408
Kikiáltási ár:
12 000 Ft 32,43 EUR , 35,29 USD
Leírás: Ék Sándor (1902-1975): Balett. Színes litográfia, papír, jelzett. Üvegezett, kissé kopott fa keretben, 49×37 cm
: tm