Dókus Eőrs (1940-2008): Keszthelyi park. Olaj, karton. Jelzett. Üvegez... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/408/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~1/Dokus-Eors-1940-2008-Keszthelyi-park-Olaj-karton-Jelzett-Uvegezett-fa-keretben-HatoldalC3~II2522916
2522916
10071
408
Leírás: Dókus Eőrs (1940-2008): Keszthelyi park. Olaj, karton. Jelzett. Üvegezett fa keretben. Hátoldalán feliratozott. 9×13 cm
: pelikán_kristóf