Dévényi János (1956-): Színátmenet. Akril, vászon, jelzett a hátoldalá... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/408/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~1/Devenyi-Janos-1956-Szinatmenet-Akril-vaszon-jelzett-a-hatoldalan-fa-keretben-60x60-~II2487866
2487866
10069
408
110000
Kikiáltási ár:
110 000 Ft 297,30 EUR , 323,53 USD
Leírás: Dévényi János (1956-): Színátmenet. Akril, vászon, jelzett a hátoldalán, fa keretben, 60x60 cm
: tm