Bokros László (1928-2017): Koratavasz. Linómetszet, papír, jelzett, üv... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/408/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~1/Bokros-Laszlo-1928-2017-Koratavasz-Linometszet-papir-jelzett-uvegezett-keretben-25x34-c~II2435849
2435849
10031
408
Kikiáltási ár:
7 000 Ft 18,92 EUR , 20,59 USD
Leírás: Bokros László (1928-2017): Koratavasz. Linómetszet, papír, jelzett, üvegezett keretben. 25x34 cm
: pelikán_kristóf