Mészöly L jelzéssel: Balatoni látkép, háttérben a Badacsony, 1974. Ola... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/408/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak-jelzessel-jelzes-nelkul~2/Meszoly-L-jelzessel-Balatoni-latkep-hatterben-a-Badacsony-1974-Olaj-farost-Sarkaiban-ki~II2524764
2524764
10625
408
8500
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Kikiáltási ár:
8 500 Ft 22,97 EUR , 25,00 USD
Leírás: Mészöly L jelzéssel: Balatoni látkép, háttérben a Badacsony, 1974. Olaj, farost. Sarkaiban kissé sérült keretben. 14,5x17,5 cm
: tm