Jelzés nélkül: Út az erdő szélén. Olaj, farost, vastag fa keretben. 29... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/408/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak-jelzessel-jelzes-nelkul~2/Jelzes-nelkul-Ut-az-erdo-szelen-Olaj-farost-vastag-fa-keretben-29x33-cm~II2530387
2530387
10712
408
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Kikiáltási ár:
8 000 Ft 21,62 EUR , 23,53 USD
Leírás: Jelzés nélkül: Út az erdő szélén. Olaj, farost, vastag fa keretben. 29x33 cm
: pelikán_kristóf