10517.
408. Lezárult gyorsárverés
Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül
2 200 Ft
5,95 EUR, 6,47 USD
Erdélyi jelzéssel, 2 db mű egy paszpartuban: Vizes ember. Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány P.A., jelzéssel, 14,5x9,5 cm