Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül

Tételek száma: 305

WJ monogram jelzéssel, feltehetően 1915-35 körül működött grafikus alkotása: Jelenet. Linómetszet, akvarell, papír. Jelzett a metszeten. Foltos. Üvegezett fa keretben, keret hátoldalán Hoffmann Ferencz keretező 1930-35 körüli címkéjével. 14,5x11,5 cm
10475.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Olvashatatlan jelzéssel: Bartók Béla. Serigraphia, papír. Jelzett. Keretben 67x48 cm
10476.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Régi indiai selyemfestmény. 52x31 cm
10477.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
Jelzés nélkül: k.u.k. sorozás. Olaj, fa, Hátoldalán címkével, pecséttel. Kis felületi sérüléssel, keretben. 15x11 cm
10478.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
14
Olvashatatlan jelzéssel (Klimó István?): Balatoni horgász. Pasztell, papír. Üvegezett fa keretben, 47×60 cm
10479.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,84
41,18
Olvashatatlan (... Imre) jelzéssel: Én, te és a harmadik, 1983. Linómetszet, papír, művészpéldány II/III E.A. számozással, 40×36 cm
10480.

Olvashatatlan (... Imre) jelzéssel: "Én, te és a harmadik", 1983. Linómetszet, papír, művészpéldány II/III E.A. számozással, 40×36 cm

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Olvashatatlan jelzéssel: Tata vár. Rézkarc, papír, számozott (52/100), 31×43,5 cm
10481.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
10482.

Kikiáltási ár:
180 000 Ft
486,49
529,41
Pallós K. jelzéssel: Tájkép. Olaj, karton. Üvegezett sérült fakeretben. 25x35cm
10483.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
S. Hajós jelzéssel: Sakkozók. Pasztell, karton. Üvegezett, sérült fa keretben. 22x30 cm
10484.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
37
Marosán jelzéssel: Erdő. Olaj, karton. Jelezve jobbra fent. Fakeretben. 50x62cm
10485.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,27
76,47
Mednyánszky jelzéssel: Magas Tátra. Olaj, kartonra kasírozott vászon, sérült keretben. 46x64cm
10486.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
26

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft