Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 305
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2528761
10693
408
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Jelzés nélkül: Erdei lak. Olaj, fa. fa keretben, 50x60 cm 2530958
10694
408
Jelzés nélkül: Csendélet. Olaj, karton. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fa keretben. 50x70 cm 2530930
10695
408
Jelzés nélkül: Vízparti jelenet. Olaj, vászon. Kissé sérült. 41x60 cm 2506661
10696
408
15 db jelzés nélküli linómetszet. Ölelkezők. cca 9x7 cm 2506328
10697
408
Jelzés nélkül: Állati jelenet. Mese illusztráció. Akvarell, papír. kollázs 16x24 cm Foltos 2506255
10698
408
Jelzés nélkül: Falusi ház. Olaj, farost. 25x21 cm 2505806
10699
408
Jelzés nélkül: A gyanútlan férj (karikatúra). Ceruza, papír, 19,5x28,5 cm 2286305
10700
408
100
Jelzés nélkül: Motorcsónakház. Ceruza, papír, jobb felső sarkában apró sérüléssel. 30x21 cm 2286270
10701
408
100
Jelzés nélkül: Lasztonyai utca (Zala megye). Filctoll, papír. Lapméret: 21,5x30 cm 2440760
10702
408
Jelzés nélkül: Hálószoba. Vegyes technika, papír, 19,5x28,5 cm hullámos, keret nélkül, kopott paszpartuban. 2506127
10703
408
Jelzés nélkül: New York City látképe. Olaj, vászon. 50x60 cm 2506125
10704
408
Jelzés nélkül: Csendélet citromokkal. Olaj, farost. 50×60 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft