Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 305
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2524585
10621
408
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Süli András jelzéssel: Szobabelső. Akvarell, papír. Üvegezett fa keretben. 15x21 cm 2524632
10622
408
Kassák jelzéssel: Konstruktivista kompozíció. Vegyes technika, karton. 42x22 cm 2524671
10623
408
Konecsni György jelzéssel: Absztrakt kompozíció. Monotípia, papír. Paszpartuban. 32x25 cm 2524691
10624
408
Rónai jelzéssel: Virágok közt. Ceruza, pasztell, karton. 32,5x24 cm 2524764
10625
408
8500
Mészöly L jelzéssel: Balatoni látkép, háttérben a Badacsony, 1974. Olaj, farost. Sarkaiban kissé sérült keretben. 14,5x17,5 cm 2525362
10626
408
3400
Nagy P. 93 jelzéssel: Utcarészlet. Olaj, karton. Fa keretben, 34x50 cm 2525385
10627
408
Scheiber jelzéssel: Nők. Olaj, farost. Üvegezett, kissé sérült fa keretben. 68x48 cm 2508064
10628
408
Molnár C. Pál (1894-1981): Szűz Mária királynő (Regina caeli). Fametszet, papír, utólagos jelzéssel, 17×11 cm 2506182
10629
408
Makray jelzéssel Táj házakkal. Olaj-tempera, farost, jelzett, keretben, 60×80 cm 2506176
10630
408
Czencz jelzéssel: Női portré. Akvarell, papír. 50x34,5 cm 2506205
10631
408
Fe. ll jelzéssel: Káosz. Vegyes technika, papír, 30x30 cm 2426636
10632
408
RT jelzéssel: Anonymus. Akril, papír, felcsavarva, 40×30 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft