Üvegtárgyak Tételek száma: 117
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2519972
11408
407
Glass-objects
Lüszteres vörösboros poharak 8 db. m: 18 cm 2517065
11409
407
Glass-objects
Boroskancsó, buborékzárványos zöld, fújt, waldglass, gém fedővel, rajta MS főnemesi koronás monogram, kopott, XIX. század második fele, m: 21 cm 2394116
11410
407
Glass-objects
Anyagában színezett üveg váza, karcolásokkal, m: 28 cm 2478489
11411
407
Glass-objects
Likőrös üveg, üveg dugóval, népies festéssel. Fújt. csiszolt, kézzel festett. m: 18 cm 2416074
11412
407
Glass-objects
Kristály váza, matricával jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 22 cm 2365474
11413
407
Glass-objects
Dekoratív üveg váza, kézzel festett, jelzés nélkül (ismeretlen magyar üvegművész alkotása), apró kopásnyomokkal, m: 25 cm 2496210
11414
407
Glass-objects
Kristály váza,kopott, apró lepattanás, m: 26 cm 2496213
11415
407
Glass-objects
Kristály, bordó váza,kopott, apró lepattanás, m: 25 cm 2496622
11416
407
Glass-objects
Kristály kiöntő dugóval, kopott. m: 30 cm 2496766
11417
407
Glass-objects
Csiszolt kínálótál, kopott, d: 30 cm 2496772
11418
407
Glass-objects
Retró zöld üvegváza, kopott, m: 22cm 2402641
11419
407
Glass-objects
Dekoratív kétfejű üveg váza, kék-fehér, kis kopásnyomokkal, m: 20 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft