MZ Austria Altrohlau: Levesestál. Matricás porcelán, kopott, apró csor... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/407/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~6/MZ-Austria-Altrohlau-Levesestal-Matricas-porcelan-kopott-apro-csorbak-jelzett-1910-koru~II2516246
2516246
11345
407
Leírás: MZ Austria Altrohlau: Levesestál. Matricás porcelán, kopott, apró csorbák, jelzett, 1910 körül. 19x32x18cm
: karap_norbert