Japán tálka és váza, kézzel festett porcelán, kopott, apró csorbák, je... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/407/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~6/Japan-talka-es-vaza-kezzel-festett-porcelan-kopott-apro-csorbak-jelzett-talka-d-13cm-~II2457527
2457527
11377
407
Kikiáltási ár:
1 800 Ft 4,86 EUR , 5,29 USD
Leírás: Japán tálka és váza, kézzel festett porcelán, kopott, apró csorbák, jelzett. tálka d: 13cm, váza m:9,5cm
: karap_norbert