Hummel Madonna figura, kézzel festett fajansz, jelzett: HM33, kopott,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/407/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~6/Hummel-Madonna-figura-kezzel-festett-fajansz-jelzett-HM33-kopott-ragasztott-serult-m-23cm~II2516308
2516308
11343
407
Leírás: Hummel Madonna figura, kézzel festett fajansz, jelzett: HM33, kopott, ragasztott, sérült. m: 23cm
: karap_norbert