Hollóházi virágmintás, kobaltkék porcelán váza. Matricás, jelzett, min... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/407/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~6/Hollohazi-viragmintas-kobaltkek-porcelan-vaza-Matricas-jelzett-minimalis-kopassal-m-~II2461067
2461067
11259
407
Leírás: Hollóházi virágmintás, kobaltkék porcelán váza. Matricás, jelzett, minimális kopással, m: 17,5 cm
: karap_norbert