Herendi zöld Apponyi mintás tálca. Kézzel festett, jelzett, kopásnyomo... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/407/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~6/Herendi-zold-Apponyi-mintas-talca-Kezzel-festett-jelzett-kopasnyomokkal-22x16-5cm~II2516095
2516095
11199
407
Leírás: Herendi zöld Apponyi mintás tálca. Kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal. 22x16,5cm
: karap_norbert