Herendi Rothschild kínálótál, kézzel festett, áttört, jelzett, kopásny... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/407/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~6/Herendi-Rothschild-kinalotal-kezzel-festett-attort-jelzett-kopasnyomokkal-d18-5-cm~II2517230
2517230
11189
407
Leírás: Herendi Rothschild kínálótál, kézzel festett, áttört, jelzett, kopásnyomokkal, d:18,5 cm
: karap_norbert