Kerámiák

Tételek száma: 159

Hódmezővásárhelyi kettős szilke fedővel, színes mázakkal festett cserép, jelzett: Mónus Ferenc. Kopott, m: 22cm
11096.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Népi váza, színes mázakkal festett cserép. Kopott, m: 37cm
11097.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Hódmezővásárhelyi monumentális butykos, színesen festett kerámia, apró csorbák, jelzett: Oláh I., m: 63 cm. Felirat: Adjon az ég három Bét három eFet három Pét Bort búzát békességet. Fűt fát feleséget. Pénzt pipát. Ezt kívánja készítője Oláh István fazekas Hódmezővásárhely 1980.
11098.

Hódmezővásárhelyi monumentális butykos, színesen festett kerámia, apró csorbák, jelzett: Oláh I., m: 63 cm. Felirat: "Adjon az ég három Bét három eFet három Pét Bort búzát békességet. Fűt fát feleséget. Pénzt pipát. Ezt kívánja készítője Oláh István fazekas Hódmezővásárhely 1980."

Kikiáltási ár:
6 500 Ft
17,57
19,12
2 db Kántor Karcag, tyúk váza, színes mázakkal festett cserép, sérült, ragasztott, jelzett, m: 11,5 és 16 cm
11099.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
14
Oláh István Hódmezővásárhely váza, kerámia, jelzett, kopott, apró csorbák, m: 24 cm
11100.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Jakucs János Mezőtúr kerámia váza, jelzett, kopott, apró mázlepattanás, m: 22cm
11101.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Népi korsó, jelzés nélkül. Kopott, apró lepattanások. m: 20 cm
11102.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
3 db Korondi népi kerámia, jelzett, hibátlan, (tál d: 24 cm, váza m: 10,5 és 12 cm)
11103.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Korsó, színesen festett kerámia, csacsi ábrázolással, kopott, m: 26 cm
11104.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
3 db népművészeti mini csörgőkorsó, mázas kerámia, kis sérülésekkel, m: 7,5 - 10 cm
11105.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Magyar címeres népies dísztányér. Mázas cserép, kézzel festett, XX. sz. eleje. d: 22,5 cm
11106.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
9
3 db népi kerámia dísztányér. Mázas és mázatlan cserép, kézzel festett, d: 20 cm
11107.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft