Kerámiák Tételek száma: 159
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2517973
11096
407
Art-ceramics
Hódmezővásárhelyi kettős szilke fedővel, színes mázakkal festett cserép, jelzett: Mónus Ferenc. Kopott, m: 22cm 2517974
11097
407
Art-ceramics
Népi váza, színes mázakkal festett cserép. Kopott, m: 37cm 2517993
11098
407
6500
Art-ceramics
Hódmezővásárhelyi monumentális butykos, színesen festett kerámia, apró csorbák, jelzett: Oláh I., m: 63 cm. Felirat: "Adjon az ég három Bét három eFet három Pét Bort búzát békességet. Fűt fát feleséget. Pénzt pipát. Ezt kívánja készítője Oláh István fazekas Hódmezővásárhely 1980." 2518000
11099
407
Art-ceramics
2 db Kántor Karcag, tyúk váza, színes mázakkal festett cserép, sérült, ragasztott, jelzett, m: 11,5 és 16 cm 2518052
11100
407
Art-ceramics
Oláh István Hódmezővásárhely váza, kerámia, jelzett, kopott, apró csorbák, m: 24 cm 2518605
11101
407
Art-ceramics
Jakucs János Mezőtúr kerámia váza, jelzett, kopott, apró mázlepattanás, m: 22cm 2520883
11102
407
Art-ceramics
Népi korsó, jelzés nélkül. Kopott, apró lepattanások. m: 20 cm 2520905
11103
407
Art-ceramics
3 db Korondi népi kerámia, jelzett, hibátlan, (tál d: 24 cm, váza m: 10,5 és 12 cm) 2491775
11104
407
Art-ceramics
Korsó, színesen festett kerámia, csacsi ábrázolással, kopott, m: 26 cm 2517139
11105
407
Art-ceramics
3 db népművészeti mini csörgőkorsó, mázas kerámia, kis sérülésekkel, m: 7,5 - 10 cm 2521411
11106
407
Art-ceramics
Magyar címeres népies dísztányér. Mázas cserép, kézzel festett, XX. sz. eleje. d: 22,5 cm 2521418
11107
407
Art-ceramics
3 db népi kerámia dísztányér. Mázas és mázatlan cserép, kézzel festett, d: 20 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft