14001.
407. Lezárult gyorsárverés
Zenetörténet, Kották, Hangszerek
800 Ft
2,16 EUR, 2,35 USD
1894 Prága, Leonoren Walzer, díszes, német nyelvű köszönő emléklap zenész részére koncerten való közreműködésért, 2 db kottával, aranyozott vászonborítóban + Négykezesek kotta, 4 p.