cca 1954 Útak, útburkolatok, propaganda/műszaki plakát, Bp., Belügyminisztérium Légoltalmi Országos Parancsnoksága Kiképzési Osztálya, Typopress-ny., gyűrött, kis szakadásokkal, a hátoldalán javításnyommal, 49x70 cm
Hosszú fémtárgyak szállításánál vigyázz, villamos vezetékhez ne érj. Plakát terv, 1940 körül. Tempera, ceruza papír. Jelzés nélkül, feltehetően Börtsök László (?-?) grafikus műve. Lap teteje sérült. 35x25 cm.
Szanthoffer Imre (1930-2007): Előzzük meg a baleseteket! Családod hazavár... Ofszet, papír. Jelzett a plakáton. Athenaeum Nyomda. 1960 körül. Hajtásnyomokkal, apró szakadásokkal. 69x47 cm.
III. Magyar Játékfilmszemle, Pécs-Baranya '67. Plakát, papír. Jelzés nélkül. Egyetemi Nyomda mélynyomása. Lap széle kissé sérült. Hajtásnyomokkal. Feltekerve. 56×82 cm