1930 Nyugat. Huszonharmadik évfolyam I. köt. (1-12. sz.) [Egybekötve.] Szerk.: Móricz Zsigmond és Babits Mihály. Felelős szerk.: Gellért Oszkár. Bp.,1930,(Hungária-ny.), 8+973+1 p. Átkötött kopott félvászon-kötés, kijáró címlappal, két sérült lappal.
cca 1930 A magyar királyság uralkodói és kormányzója 1850-1930 között, rajta I. Ferenc József és IV. Károly uralkodók, és Horthy Miklós kormányzó fotóival, nyomat kartonon, 25,5x20,5 cm
cca 1930 A Magyar Általános Takarékpénztár Rt. vidéki fiókjai, rajta a debreceni, szegedi, soproni, kispesti ...stb fiókok fotóival, nyomat kartonon, 25,5x21 cm
cca 1930 A kispesti Wekerle-telep. Építette id. Wekerle Sándor pénzügyminiszter 1909-1913 között, rajta a Wekerle-telep fotóival, nyomat kartonon, 26x21 cm
cca 1930 A budapesti H. É. V. vonalak átnézeti térképe, rajta a használt autóbuszok, elektromos mozdonyok, motorkocsik és vasúti kocsik fotóival, nyomat kartonon, 25x20 cm