1925 A Privigyei-féle szabadalmazott áram-egyenirányító - Új magyar szabadalom, Budapest 1925 június 18. - december 14. Magyar Királyi Kísérleti Állomás. 2 db lap Telefunken nyomott karton mappában. Kopott, foltos.
1927 Baracs Marcell: Két beszéde. A magyar képviselőház költségvetési vitájában 1924 március 24-én és május 3-án. Rassay Károly előszavával. Bp., 1927., Löbl D. és Fia-ny., 45 p. Kiadói papírkötés, hiányos borítóval.
1928 Columbia c. angol nyelvű folyóirat 3 db száma, számos fekete-fehér képpel illusztrálva, korabeli hirdetésekkel, kissé sérült, foltos tűzött papírkötés, a címlapokon kisebb hiányokkal
1929 Debreceni Szemle. Tudományos Folyóirat. 1929. január-december, III, teljes évfolyam. Szerk.: Hankiss János, Milleker Rezső. Debrecen, 1929, (Debrecen Sz. Kir. Város-Tiszántúli Ref. Egyházkerület Könyvnyomda-Vállalata-Városi Nyomda-ny.), IV+556 p.+5 t. Félvászon-kötés, bekötött eredeti papírborítókkal, kissé kopott borítóval, intézményi bélyegzővel, kijáró lappal.