1954 Miroir -Sprint 1954. jan. 4. - dec. 27. Nr. 395-446. Teljes évfolyam. Francia nyelven. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrált. A 413-421 számokban a labdarúgó világbajnokságról szóló számokkal, benne az Aranycsapat fotóival, és róluk szóló írásokkal. Félvászon-kötésben, egy-két lapon szakadással.
1956 Ludas Matyi 27 lapszáma, többek közt Kassowitz Félix, Kaján Tibor, Sándor Károly, Toncz Tibor, Szűr-Szabó József karikatúráival; vegyes, részben rossz állapotban
1956 A Magyar Dolgozók Pártja Központi Vezetőségének hirdetménye az új pártelnökség kinevezéséről (elnök: Kádár János, tagok: Nagy Imre, Apró Antal, stb.), 2 p.
1958 Vaillant. Le Journal Le Plus Captivant 10 száma: 1958. Mars. 9., 16., 23., 30., Avr. 6., 13., 20.,27., Mai 4., 18. Francia nyelvű képregény újság, színes és fekete-fehér rajzokkal. Változó állapotban, közte szakadozott, kissé foltos, 4 sérült számmal (bennük 1-1 kivágással.)