Muzeális borok, italok Tételek száma: 52
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2501560
12405
407
Vintage wines, drinks
2000 Tihanyi Borászat - Cuvée, száraz vörösbor, bontatlan palack, szakszerűen tárolva, , 12%Vol., 0,75l 2501522
12406
407
Vintage wines, drinks
2002 St. Andrea Borászat - Egri Bikavér, száraz vörösbor, bontatlan palack, szakszerűen tárolva, kopottas címkével, 13%Vol., 0,75l 2501527
12407
407
Vintage wines, drinks
2000 Neuperger Borászat - Villányi Cabernet Sauvignon, száraz vörösbor, bontatlan palack, szakszerűen tárolva, kopottas címkével, 12,5%Vol., 0,75l 2501529
12408
407
Vintage wines, drinks
2001 Ebner Borászat - Szigetvári Cuvée Komo, száraz vörösbor, bontatlan palack, szakszerűen tárolva, kopottas címkével, 13,5%Vol., 0,75l 2501556
12409
407
Vintage wines, drinks
2000 Demeter Egri Bikavér. Bontatlan palack száraz vörösbor, szakszerűen tárolt. 13,2%Vol., 0,75 l. 2495290
12410
407
Vintage wines, drinks
2000. 4 puttonyos Tokaji aszú, 0,5 l. bontatlan palack, Budányi János pincészete. Sérült címke. 2495293
12411
407
Vintage wines, drinks
2001. 3 puttonyos Tokaji aszú, 0,5 l. bontatlan palack. Sérült címke. 2495459
12412
407
Vintage wines, drinks
2001. 3 puttonyos Tokaji aszú, 0,5 l. bontatlan palack. Sérült címke. 2495463
12413
407
Vintage wines, drinks
1999. 4 puttonyos Tokaji aszú, 0,5 l. bontatlan palack, Andrássy pincészete, Tarcal. Sérült címke. 2495256
12414
407
Vintage wines, drinks
2007 Sárospatak, 3 puttonyos Tokaji Aszú, bontatlan palack fehérbor, 0,5 l. 2517963
12415
407
3400
Vintage wines, drinks
Nikolas Ouzo bontatlan görög ital, eredeti dobozában 0,2l 2517962
12416
407
4800
Vintage wines, drinks
1979 Tokaji Aszú 3 puttonyos, névre szólóan palackozott fehérbor, bontatlan palack Tolcsva Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft