Bolhapiac Tételek száma: 605
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2517090
12129
407
Flea Market
Ördögfejes tálka. Fém öntvény. 15x11 cm 2517129
12130
407
Flea Market
Régi fém doboz fedéllel, Goldschmied arany tea, szecessziós-japonizáló illusztrációval, erősen kopott és horpadt, m: 6 cm 2515507
12131
407
Flea Market
Antik rugós kézi mérleg réz előlappal, kopott 26 cm 2515494
12132
407
Flea Market
12 db mokkás kanál, távol-keleti motívumokkal díszítve, karton dobozban, ezüstözött alpakka, jelzett, h: 10cm 2515499
12133
407
Flea Market
Antik rugós kézi mérleg réz előlappal, rozsdás 18 cm 2515307
12134
407
Flea Market
6 db villa és 6 db kés, fém, kopott, jelzett. 2514494
12135
407
Flea Market
Ónémet réz fiókhúzó + szekrény ajtó zárcím. összesen 9 db 2514906
12136
407
Flea Market
Marttiin vadász kés bőr hüvelyében, kiváló állapotban h:15 cm 2514919
12137
407
Flea Market
Régi óradoboz (Zirner Wien) 8,5x8,5x4,5cm 2514905
12138
407
Flea Market
Marttiin vadász tőr bőr hüvelyében, kiváló állapotban h:23 cm 2499033
12139
407
Flea Market
Mini alumínium mozsár, kopott, m: 6 cm. 2514857
12140
407
Flea Market
Csont színházi látcső, repedt, sérült. 10cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft