Ortutay Gyula: Parasztságunk élete. Müller Miklós fotóival. Officina K... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/407/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Tarsadalomtudomany~2000012/Ortutay-Gyula-Parasztsagunk-elete-Muller-Miklos-fotoival-Officina-Kepeskonyvek-Bp-1937-~II2515548
2515548
17172
407
Books: Social sciences
Leírás: Ortutay Gyula: Parasztságunk élete. Müller Miklós fotóival. Officina Képeskönyvek. Bp.,1937, Officina. Kiadói félvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval.
: hsz