Emerson Ralph Waldo: Az emberi szellem képviselői. Fordította: Szász K... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/407/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Tarsadalomtudomany~2000012/Emerson-Ralph-Waldo-Az-emberi-szellem-kepviseloi-Forditotta-Szasz-Karoly-Bp-1894-MTA-Kia~II2517580
2517580
17164
407
Books: Social sciences
Leírás: Emerson Ralph Waldo: Az emberi szellem képviselői. Fordította: Szász Károly. Bp.,1894, MTA. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval.
: hsz