16703.
407. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Építészet, művészet
3 200 Ft
Alistair Duncan, Georges de Bartha: Jugendstil und Art Déco Bucheinbände. 1880-1940. München, 1989, Wilhelm Heyne Verlag, 200 p. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott kiadói papír védőborítóban, újszerű állapotban.