Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 252

Rézkarcoló művészek alkotóközössége 1950-1987. Katalógus. Bp., 1987. Rézkarcoló művészek . Kiadói papírkötésben
16778.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Barát Béla - Éber László - Felvinczi Takács Zoltán: A művészet története. Bp., 1943, Dante. Ötödik kiadás. Nagyon gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kiadói javított, kissé szakadt, kissé foltos illusztrált papír védőborítóban.
16779.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Dercsényi Balázs-Hegyi Gábor-Marosi Ernő-Török József: Katolische Kirchen in Ungarn. (Katolikus templomok Magyarországon.) Bp., 1991, Hegyi és Társa Kiadó. Képanyaggal gazdagon illusztrált. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
16780.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Fábián László-Fernando González Gortázar: Konstrukciók struktúrák a magyar építészetben és képzőművészetben. Bp.,2006, Építészet és Művészet Kévés Stúdió Galéria. Magyar és spanyol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
16781.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Oláh Mátyás László: Antik pop. - - festőművész munkái. hn., én., Széphalom Könyvműhely. Wehner Tibor és Mélyi József írásaival. Oláh Mátyás László műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
16783.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Erdélyi református templomok és tornyok. Tranysylvánia Képeskönyvek. Bp., 1989, Polygon. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötésben
16784.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Bakó Zsuzsanna: A szépség festője. Lotz Károly, 1833 - 1904. Bp.,1994,Dunakönyv. Nagyon gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16785.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Pusztai László: Magyar öntöttvasművesség. Bp, 1978, Műszaki Könyvkiadó. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrálva. Kiadói egészvászon kötésben.
16786.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Nógrádi Péter (szerk.): ... és a zsidók? IV: Kortárs Festészeti Triennálé. Budapest, 2011, Festészetet Kedvelők Köre Magyar Zsidó Egyesület. 46p. Fekete-fehér és színes képekkel, többe közt Bak Imre, Birkás Ákos, Bukta Imre, Fehér László műveivel illusztrált kiállítási katalógus. Kiadói papírkötés, kissé kopott gerinccel.
16787.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Bakó Zsuzsanna: A szépség festője. Lotz Károly, 1833 - 1904. Bp., 1994, Dunakönyv. Nagyon gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16788.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3 db román nyelvű képzőművészeti könyv: Viorica Guy Marica: Van Gogh. Bukarest, 1976, Editura Meridiane. Fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói kissé sérült papír védőborítóval, sérült karton tokban. + Picasso. Bukarest, 1974, Editura Meridiane. Fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóval, sérült karton tokban. + Utrillo. Bukarest, 1973, Editura Meridiane. Fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóval, sérült karton tokban.
16789.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Vákár Tibor: Székelyföld építészszemmel. Bp., 1988, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
16790.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft