1 400 Ft
Blei, Franz: Der persische Dekameron. Wien, 1926, Rhombus Verlag, 245+2 p. Oldalszámozáson kívüli, fekete-fehér képtáblákkal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott, foltos borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.