Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 312

Meyrink, Gustav: A golem. Ford.: Dr. Kelen Ferenc. Bp., 1917, Athenaeum, 352 p. Második kiadás. Kiadói illusztrált papírkötés, sérült, javított borítóval, rossz állapotban.
17401.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Rider Haggard, Henry: A sárga isten. Ford.: Dr. Turchányi Tihamér. Bp., é.n., Forrás, 285 p. A borítón Sebők Imre grafikájával. Kissé viseltes papírkötés, javított borítóval, helyenként kissé sérült, foltos lapokkal.
17402.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Szalatnai Rezső: Van menekvés. Pozsony (Bratislava), 1932, Slov. Grafia. A borító Brogyányi Kálmán munkája. Kissé viseltes kiadói papírkötés, sérült, kopott borítóval, helyenként foltos lapokkal.
17403.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Kalmár Gusztáv: Vihar az Orinoco földjén. Történeti regény a délamerikai szabadságharc korából. Györgyfi György rajzaival. Bp., 1941, Szent István-Társulat. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé sérült, kopott borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
17404.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Edgar Rice Burroughs: Tarzan és a filmkaraván. Ford.: Remete Béla. Bp.,(1941.), Pantheon, 188 p. Első kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.
17405.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,19
10,00
Borzsák István: Pálóczi Horváth Ádám lírája Monor, 1919. Popper Ernő. 92p. Kiadói papírkötés, sérült és foltos borítóval, címlapon kisebb szakadással, első néhány lap széle kissé foltos, felvágatlan példány.
17406.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
May Károly: Az ember és világa. Ford.: Pethő Tibor. Bp.,1921, Pantheon, 101+3 p. Kiadói illusztrált papírkötés, szakadt, foltos borítóval.
17407.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Kassák Lajos: Két fiatal élet. Bp.,(1942),Áchim András. Első kiadás. Kiadói kissé foltos papírkötés.
17408.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Ezeregyéjszaka. Zobeida és Amunda története. I. gyűjt. köt. 6. Bp., Astra-ny., 24. p. Erotikus illusztrációval a borítón. Kiadói papírkötés, kissé szakadozott borítóval,a hátsó borítón címkenyommal.
17409.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
A Pesti Hirlap nyelvőre. Szerk.: Kosztolányi Dezső. Bp., é.n., Légrády Testvérek, 224 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval.
17410.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Műkedvelők színháza. Öt egyfelvonásos színdarab. Csokonai Vitéz Mihály, Szemere György, Móricz Zsigmond, Tömörkény István, Tamási Áron művei. Emke Könyvek 2. Kolozsvár, 1945, EMKE. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval.
17411.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Nagy Pál: Hampsteadi semmittevők. Párizs, 1968, Magyar Műhely. Emigráns kiadás. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval, az elülső szennylap kijár.
17412.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft