Fr. Kollányi Gy. Fülöp O.F.M.: Nem nézek vissza! Versek. Esztergom, 1942. 245+5 p. Sérült egészvászon-kötésben, az elülső kötéstábla nagyrészt elvált a borítótól. Kézi oldalszámozással, kézzel rajzolt címlappal, egyedi példány.
A halál himnusza. Ráskai Lea nyomán írta és rajzolta Bródy Maróti Dóra, metszette Kner Albert. Bp., 1936, Hungária Könyvek. 36. számú, Dr. Varga István nevére szóló példány. Kiadói félvászon-kötés, sérült papír védőborítóban, a szennylapon és az első lapon kisebb hiánnyal, ajándékozási bejegyzéssel.
Nagy Napoleon és kis barátnője. Betsy Balcombe emlékiratai. Ford.: Szilágyi Géza. Bp., 1920, "Kazinczy". Korabeli egészvászon-kötés, egészen kis kopásnyomokkal, egy-két szakadt lappal, névbejegyzéssel.