Buzinkay Géza: Borsszem Jankó és társai. Magyar élclapok és karikatúrák a XIX. század második felében. Bp., 1983, Corvina. Kiadói kartonált-kötés, jó állapotban.
Juhász Gyula összes versei. 2. kötet. (Hírlapi és kézirati vershagyaték.) Sajtó alá rendezte: Paku Imre. Szeged, 1941, Szukits, 392 p. Korabeli aranyozott, álbordás gerincű félbőr-kötés, kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel.
Törökné Kovács Hermin: Varju-tanya I-II. köt. Bp.,[1928],Panthon. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé szakadozott, kissé foltos borítóval, a II. kötet gerincén kis javítással.