Tétel

Kikiáltási ár:

36 000 Ft

Leírás:

Csekovszky Árpád (1931-1997): Szentendrei városrészlet, kerámia fali dombormű, jelzett, apró kopással, 31x31 cm

Megosztás:

Facebook Twitter

Tétel fotót készítette : karap_norbert

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2022 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.