Bárdos Ilona (?-): Bükki táj verőfényben. Olaj, farost, jelzett, hátol... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/407/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~1/Bardos-Ilona-Bukki-taj-verofenyben-Olaj-farost-jelzett-hatoldalan-cimken-felirato~II2468172
2468172
10028
407
Kikiáltási ár:
8 000 Ft 21,62 EUR , 23,53 USD
Leírás: Bárdos Ilona (?-): Bükki táj verőfényben. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán címkén feliratozott. Üvegezett, kissé kopott fa keretben, 35x50 cm
: pelikán_kristóf
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: