Barna Ilona (1897-1974): Magas Tátra, 1968. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fa keretben. 39x28 cm / Ilona Barna (1897-1974): High Tatras (Vysoké Tatry). Watercolour on paper. Signed. Framed with glass. 39x28 cm
Benyovszky István (1898-1969): Lovak a gémeskútnál. Színezett rézkarc, papír, jelzett, sérült, kissé foltos. Dekoratív, üvegezett fa keretben, 39×55 cm
Biró Ferenc (1921-2001): Vár a Kárpátokban. Olaj, farost, jelzett, fa keretben. 69×54 cm / Ferenc, Biró (1921-2001): Castle in the Carpathians. Oil on wood fibre, signed, framed. 69×54 cm