Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Kikiáltási ár:
18 000Ft 48,65EUR, 52,94USD
Ajánlatom:
Ft
Leírás:
Körössy Balogh jelzéssel, a XX. sz. közepén működött magyar festő alkotása: Alföldi táj. Olaj, vászon, jelzett, hátoldalán címkén feliratozott. Fa keretben, 60×80 cm