Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Kikiáltási ár:
50 000Ft
Ajánlatom:
Ft
Leírás:
Jelzés nélkül, feltehetően 1920-40 körül működött festő alkotása: Női portré. Olaj, karton. Sérült. Hátoldalán részben olvashatatlan felirattal (Rudnay növendék...?). Dekoratív, régi, sérült fa keretben. 49,5×34 cm