Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 303
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2456695
10502
407
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
VA jelzéssel: Tájkép
Akvarell, papír, 22x32cm, Üvegezett sérült keretben. 2517784
10503
407
Vaszary jelzéssel: Nő kutyával. Vegyes technika, papír. Üvegezett kopott keretben. 29x21cm 2163897
10504
407
V jelzéssel: Női portré. Szén, papír, üvegezett keretben, 28,5x19,5 cm 2500820
10505
407
Vara (64, 67) jelzéssel 3 db mű: Első fény; Vegetáció; Pilóta. Vegyes technika, papír, paszpartuban, néhány kisebb sérülésssel, 19,5x15 cm és 17x10 cm közötti méretben 2416943
10506
407
Vörös jelzéssel: Virágok. Olaj, farost, enyhén sérült fa keretben, 50x70 cm 2517049
10507
407
Würtz jelzéssel: Templom. Tus, papír. 29,5x21 cm 2514531
10508
407
Zórád jelzéssel: Magyar termék. Tus, akvarell, papír. Törésnyomokkal. 21x30 cm 2500994
10509
407
Z Y jelzéssel: Virágok. Olaj, farost. . 34x23cm, sérült keretben. 2467277
10510
407
Olvashatatlan jelzéssel: Bölcs. Tus, papír. Sérült üvegezett, fa keretben. 12x9cm 2517312
10511
407
Olvashatatlan jelzéssel: Vörösmarty tér. Rézkarc, papír. üvegezett fakeretben. 7x5cm 2517319
10512
407
Olvashatatlan jelzéssel: Halászbástya. Rézkarc, papír. üvegezett fakeretben. 9x7cm 2336298
10513
407
Olvashatatlan jelzéssel: Férfi. Rézkarc, papír, paszpartuban, 16,5×9,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft