Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül

Tételek száma: 303

Nagy Oszkár jelzéssel: Utcarészlet. Olaj, vászon. Javított, sérült. Dekoratív, kissé sérült fa keretben. 46x65,5 cm
10454.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
Német A. jelzéssel: Nagykörút anno. Rézkarc, papír, lapon apró foltokkal. 7,5×8,5 cm
10455.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Ntu jelzéssel: Színek kavalkádja. Olaj, vászon. Jelzett. 40×40 cm
10456.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Orosz G. 1977 jelzéssel: 4 kör. Olaj, papír. Keretben. 47x37 cm
10457.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Orosz G. 1977 jelzéssel: 3 kör. Olaj, papír. Keretben. 47x37 cm
10458.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Orosz G. 1977 jelzéssel: 5 kör. Olaj, papír. Keretben. 47x37 cm
10459.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Patkó jelzéssel: Aktok. Ceruza, papír. Üvegezett keretben. 26,5x20 cm
10460.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
9
Piro... jelzéssel: (Szántó Piroska??): Kompozíció. Olaj, farost. Sérült. Szép keretben. 64x52cm
10461.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Podlesny J. Jelzéssel: Tavaszi kert. Olaj, rétegelt falemez. Sérült. 37,5x49cm
10462.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Róna K jelzéssel: Női portré. Pasztell, papír. Üvegezett fa keretben. 32×23,5 cm
10463.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Rónai jelzéssel: Női arckép. Pasztell, papír. Üvegezett, kissé sérült fa keretben. 38,5×28 cm
10464.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
13
Rónai jelzéssel: Udvar fákkal. Kréta, papír. Lap széle foltos és kissé sérült. 43x30,5 cm
10465.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,43
13,53

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft