Ex libris és kisgrafika

Tételek száma: 44

Sassy Attila (Aiglon) (1880-1967): Oscar Wilde - Eszmék, klisé, papír, jelzett a klisén, sarokhiánnyal, gyűrődésekkel, paszpartuban, 18×15,5 cm
10673.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Klaus Rödel: Bibliografi over europaeiske kunstneres Ex libris 1973. Europaeische Ex libris. 1973. European Book Plates. 1973. Ex libris dEurope. 1973. hn., 1975., Exlibristen, 79 p. Benne beragasztott ex libris-szekkel. Kiadói papírkötés.
10674.

Klaus Rödel: Bibliografi over europaeiske kunstneres Ex libris 1973. Europaeische Ex libris. 1973. European Book Plates. 1973. Ex libris d'Europe. 1973. hn., 1975., Exlibristen, 79 p. Benne beragasztott ex libris-szekkel. Kiadói papírkötés.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Klaus Rödel: Bibliografi over europaeiske kunstneres Ex libris 1974. Europaeische Ex libris. European Book Plates. Ex libris dEurope. hn., 1976., Exlibristen, 107 p. Benne beragasztott ex libris-szekkel. Kiadói papírkötés, kissé sérült kötéssel, kijáró lapokkal.
10675.

Klaus Rödel: Bibliografi over europaeiske kunstneres Ex libris 1974. Europaeische Ex libris. European Book Plates. Ex libris d'Europe. hn., 1976., Exlibristen, 107 p. Benne beragasztott ex libris-szekkel. Kiadói papírkötés, kissé sérült kötéssel, kijáró lapokkal.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
1970 Magyar Kisgrafika. Bp., Kisgrafika Barátok Köre, 37 t. Gyulai Líviusz, Kass János, Kondor Lajos, Kopasz Márta, Maurer Dóra, Reich Károly, és mások munkáival. Kiadói félvászon-kötésű mappában,a két felső sarkán kis ütődéssel.. Számozott (269./500) példány.
10676.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1985 I n Memoriam Stettner Béla (1928-1984.) Bp., (1985) K(isgrafika) B(arátok) Köre, (Datorg-ny.), 15 t. 14 metszet jelzett, különféle technikákkal, közte rézmetszet, szitanyomat, fametszet, linómetszet, 19x11 cm és 7x4 cm közötti méretben. A művészek között Csorba Simon László (1943-): Emberünk, szitanyomat, papír, jelzett, számozott (10./300), 19x11 cm munkájával valamint Badacsonyi Sándor, Müller Árpád, König Róbert, Stefanovits Péter, Sulyok Gabriella, Vén Zoltán stb. grafikáival. Supka Magdolna előszavával. Kiadói papírmappa, jó állapotban. Számozott (010./300) példány.
10677.

1985 I n Memoriam Stettner Béla (1928-1984.) Bp., (1985) K(isgrafika) B(arátok) Köre, (Datorg-ny.), 15 t. 14 metszet jelzett, különféle technikákkal, közte rézmetszet, szitanyomat, fametszet, linómetszet, 19x11 cm és 7x4 cm közötti méretben. A művészek között Csorba Simon László (1943-): "Emberünk", szitanyomat, papír, jelzett, számozott (10./300), 19x11 cm munkájával valamint Badacsonyi Sándor, Müller Árpád, König Róbert, Stefanovits Péter, Sulyok Gabriella, Vén Zoltán stb. grafikáival. Supka Magdolna előszavával. Kiadói papírmappa, jó állapotban. Számozott (010./300) példány.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Molnár Dénes (1947-2000): Ex libris Galambos Ferenc. Rézkarc, papír, jelzett, 12×7 cm
10678.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Schorr Tibor (?-?): Erotikus ex libris, Dr. Lustig István. Klisé, papír, jelzett a klisén, 8×7 cm
10679.

Kikiáltási ár:
800 Ft
A gyűjtő Ex Libris különszáma. Az ex-libris Magyarországon és külföldön. Le Collectionneur Numéro Special. 6.7.8. Szerk.: Siklóssy László. Bp., [1913], Szent-György Czéh Magyar Amatőrök és Gyűjtők Egyesülete, Hornyánszky Viktor-ny., 158 (149-306)+2 p.+ 4 t.(színes)+ XXVI t. melléklet (színes)+8 p. Magyar és francia nyelven. Egyetlen kiadás. Számozatlan példány. Számos egészoldalas, és szövegközti fekete-fehér és színes illusztrációval, többek közt Kozma Lajos, Faragó Géza, Bíró Mihály, Jaschik Álmos, Nagy Sándor, Egry József, Sassy Attila, Franz von Bayros műveivel. Kiadói papírkötésben, sérült gerinccel és borítóval.
10680.

"A gyűjtő" Ex Libris különszáma. Az ex-libris Magyarországon és külföldön. Le Collectionneur Numéro Special. 6.7.8. Szerk.: Siklóssy László. Bp., [1913], Szent-György Czéh Magyar Amatőrök és Gyűjtők Egyesülete, Hornyánszky Viktor-ny., 158 (149-306)+2 p.+ 4 t.(színes)+ XXVI t. melléklet (színes)+8 p. Magyar és francia nyelven. Egyetlen kiadás. Számozatlan példány. Számos egészoldalas, és szövegközti fekete-fehér és színes illusztrációval, többek közt Kozma Lajos, Faragó Géza, Bíró Mihály, Jaschik Álmos, Nagy Sándor, Egry József, Sassy Attila, Franz von Bayros műveivel. Kiadói papírkötésben, sérült gerinccel és borítóval.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft